IRISmart File 10

Inteligentne narzędzie służące do półautomatycznego tworzenia nazewnictwa i klasyfikacji papierowych oraz elektronicznych dokumentów.  Doskonałe dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz freelancerów. Pomaga szybko uporać się z codziennymi, żmudnymi czynnościami administracyjnymi, szybko i sprawnie przesyła dokumenty do odpowiednich folderów. Sprawdza się w pracy z umowami, ofertami, zaświadczeniami lekarskimi, protokołami, raportami prawnymi,  planami architektonicznymi czy innymi dokumentami.

    KUP TERAZ >>

Pozwól IRISmart File 10 zapanować nad wszystkimi dokumentami

Dzięki IRISmart FIle 10 możesz zapomnieć o stosach nieposortowanych papierów, niespójnie nagranych plikach, czasie zmarnowanym na szukanie konkretnych zawartości w bałaganie lub tłumaczeniu innym jak ją znaleźć w archiwach. Program zbuduje specjalną strukturę drzewa dla wszystkich folderów, uwzględniającą dostawców, klientów, konkretne jednostki i projekty, które potrzebujesz nadzorować. Zdefiniowane foldery będą zawierać różne partie skompresowanych i ponownie nazwanych dokumentów, które mogą być odnalezione z dowolnego miejsca o dowolnej porze.

Intuicyjny interfejs

 - Prosty, wyrafinowany design oferujący wszystkie właściwości potrzebne do efektywnej klasyfikacji plików  - Optymalny podgląd plików - miniatury, które można przesuwać, dzielić, usuwać  - Prosta nawigacja pomiędzy różnymi partiami dokumentów lub drzewami folderów  - Widok pól edytowalnych - rozpoznawanie zawartości na bieżąco, konfiguracja plików oraz puste pola tekstowe  - Pomocne paski narzędzi do publikacji i przetwarzania obrazu - korekcja, dopasowanie, rotacja, kadrowanie itd.

Przetestuj za darmo

Nazewnictwo i klasyfikacja

Półautomatyczne nazewnictwo i klasyfikacja plików - efektywnie sortuje stosy dokumentów i natychmiastowo umieszcza je w właściwych folderach (lokalych lub w chmurze.)

Automatyczna generacja struktury drzewa

Automatyczne tworzenie struktury drzewa plików do przechowywania, w oparciu o główną nazwę dokumentów dla łatwego i efektywnego przechowywania.

  Wysyłanie do chmury        

Zarządzaj w pełni swoimi  dokumentami, dzięki doskonałej integracji  z Chmurą i platformami DMS: MS SharePoint, BOX, Dropbox, Evernote, Dysk Google i OneDrive.

Zaawansowane opcje importu

Dokumenty mogą być importowane w dowolnym formacie plików obrazowych (PDF, JPG, TIFF, PNG, BMP) dokładnie tak samo jak dokumenty papierowe. Dzięki nowemu, zoptymalizowanemu interfejsowi, możesz je gromadzić i zmieniać w zależności od swoich potrzeb. 

Automatyczna separacja

Automatyczne oddzielanie różnych dokumentów białymi stronami - podczas skanowania, białe strony są wprowadzane pomiędzy dokumenty, które mają być od siebie odseparowane. IRISmart rozpoznaje i automatycznie tworzy przerwy tam, gdzie chcesz, aby były.

Zaawansowane przetwarzanie obrazu

Narzędzie przetwarzania obrazu dla optymalnego, zintegrowanego renderowania - automatyczna korekcja obrazu, kadrowanie, separacja (przez puste strony), dzielenie plików wielostronicowych.

      Prędkość światła                      

Przetwarzanie dokumentów z prędkością do 30 stron na minutę, wliczając w to zmianę naw, indeksowanie oraz kompresowanie znacznych ilości danych dziennie, dzięki jednoczesnemu uruchamianiu partii materiału w tle.

Tworzenie skompresowanych i indeksowanych plików PDF

Zoptymalizowana archiwizacja i wyszukiwanie poprzez automatyczną konwersję skompresowanych i indeksowanych plików PDF, przy zachowaniu doskonałej czytelności tekstu.

Wykorzystaj w pełni możliwości dla swoich dokumentów

Importuj i zmieniaj wszystkie swoje pliki w zależności od potrzeb

IRISmart File to elastyczne i wydajne oprogramowanie. Potrafi importować jednocześnie pliki zapisane w różnych formatach np. PDF, JPEG czy TIFF, które następne można łączyć w jeden. Program oferuje zaawansowaną funkcję oddzielania dokumentów za pomocą kliknięcia (przypisanego przycisku) lub poprzez umieszczanie pustej strony  miejscu gdzie dokumenty mają być odseparowane w trakcie skanowania.

Konwersja dokumentów do 20 razy mniejszego formatu PDF!

Za pomocą IRISmart File wszystkie dokumenty są natychmiast automatycznie konwertowane na pliki PDF, nawet 20 razy mniejsze od oryginałów dzięki opatentowanej technologii IRIS. Mniejsze pliki PDF mogą być otwierane za pomocą narzędzia podglądu PDF, bez utraty czytelności. Co innego mogłoby tak doskonale zoptymalizować twoją przestrzeń lokalną lub w chmurze jak nie IRISmart File?

Znajdź dowolną informację w dowolnym momencie

Każdy plik PDF utworzony przez IRISmart File jest identyczny jak oryginalny obraz z tą różnicą, że ma dodaną warstwę indeksowanego tekstu. Możesz łatwo znaleźć dowolną informację taką jak adres, ilość, dostawca, której akurat potrzebujesz.

Aby poznać inne dostępne produkty firmy Iris kliknij tutaj.