IRISPowerscan 10

Rozwiązanie do przechowywania danych firmy. Przedsiębiorstwa codziennie dostają masę dokumentów w wielu różnych formatach , dlatego tak ważna jest integracja otrzymywanych informacji z wewnętrznym systemem firmy. IRISPowerscan 10 pozwala przechwytywać, sortować, indeksować oraz szybko i sprawnie eksportować dokumenty. Oprogramowanie zmniejsza koszty, eliminuje błędy, zwiększając produktywność. Jest to jedyne w sowim rodzaju rozwiązanie przechowujące w jednym miejscy dane z różnych źródeł  - plików, dokumentów, załączników do e-maili.

    KUP TERAZ >>

Co czyni IRISPowerscan najlepszym oprogramowaniem do skanowania i przechwytywania danych

  • IRISPowerscan spełnia wymagania szybkiego skanowania niezależnie od ilosci danych
  • Program obsługuje wiele importowanych formatów z wielu różnych źródeł (skanery, MPF, chmura itd.)
  • Oprogramowanie IRISPowerscan inteligentnie i automatycznie przechowuje twoje dokumenty
  • Narzędzie jest częścią cyfrowej transformacji oferującej 100% jakość przetwarzania.
Wypróbuj za darmo online 

Dzięki oprogramowaniu IRISPowerscan do skanowania i przechwytywania danych , zarządzanie dokumentami jest dziecinnie proste!  Poznaj najważniejsze cechy programu.

Rozpoznawanie tekstu OCR

IRISPowerscan jest wyposażony w inteligencję OCR. Za pomocą jednego kliknięcia kopiuje tekst do pola indeksu.  Następnie można zautomatyzować wyodrębnianie danych w dowolnym miejscu na stronie, na podstawie kryteriów wyszukiwania.

Intuicyjny interfejs

IRISPowerscan pozwala tworzyć, otwierać oraz zapisywać dokumenty za pomocą wygodnego menu. Prosta nawigacja pozwala na podgląd, skanowanie i zarządzanie dokumentami. Za pomocą ustawień zaawansowanych można dowolnie spersonalizować  projekty.

Rozdzielanie dokumentów

IRISPowerscan zapisuje twoje dokumenty w mgnieniu oka! Program używa różne sposoby automatycznego sortowania nadchodzących dokumentów takicj hak kody kreskowe, kody krosowe, obszary OCR/ICR, śłowa kluczowe, wykrywanie kolorów i więcej. 

Rozpoznawanie kodów kreskowych

IRISPowerscan gwarantuje rozoznawanie ponad 60 rodzajów kodów kreskowych niezaleznie od nich położenia na stronie. Obecność jednego kodu na stronie także jest obsługiwana. Zawartość kodu kreskowego może być również używana do zmiany nazwy lub oddzielenia dokumentów.

      Kontrola jakości      

Weryfikacja za pomocą jednego kliknięcia zapewnia 100% niezawodność przechwytywania danych.

            Łączność          

IRISPowerscan zapewnia łączność z twoimi plikami, e-mailami,, drukarkami i oprogramowaniem zarządzania dokumentami.  

Ekspresowe skanowanie i import

Niezwykle szybkie skanowanie i przetwarzanie dokumentów łącznie z obrazami wysokiej jakości.

Silna kompresja do archiwizacji

Dzięki technologii iHQC™, możliwa jest zmiana rozmiaru dokumentów bez utraty jakości kolorów czy czytelności tekstu.

Codzienne wsparcie IRISPowerscan

IRISPowerscan upraszca twój biznes i środowisko pracy pracowników, jednocześnie oszczędzając cenny czas! Zobacz jakie rodzaje dokumentów obsługuje:

Formularze 

Proste przechwytywanie i digitalizacja danych z papierowych formularzy. Eliminacja błędów i poprawek, które mogą się pojawić podczas ręcznego wprowadzania danych. Doskonałe rozwiązanie dla sondaży w szkołach, uczelniach, instytucjach oraz przedsiębiorstwach. 

Prawo jazdy

Bezpiecznie zamienia na postać cyfrową dane twoich klientów. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przechwycić dane i móc je od razu przetwarzać. Świetny wybór dla wypożyczalni samochodów, firm przewoźniczych i wielu innych.

Faktury

Przejdź na w pełni cyfrowe fakturowanie. Dzięki modułowi "faktury" główne dane z faktur sa natychmiastowo i automatycznie rozpoznawane i przesyłane do twojego systemu ERP. 

6 kroków zarządzania dokumentami

Aby poznać inne dostępne produkty firmy Iris kliknij tutaj.